text.skipToContent text.skipToNavigation

Kontakta oss på Swestål

Våra öppettider är måndag-fredag: 07:00-16:00.

Hur kan vi hjälpa dig?

Vi finns på plats för att hjälpa dig med stort som smått:

  • Har du frågor om vårt sortiment?
  • Undrar du över våra leveranstider?
  • Har du frågor om fakturor och ekonomi?

Ring oss på 0480-42 09 80 eller skicka ett mail till info@swestal.se

Ny kund hos oss?

Registrera dig som kund via vår hemsida eller skicka ett mail till info@swestal.se.

Vilka jobbar här?

Leif Torén
VD
010-484 01 07
072-239 79 54
Tobias Nygren
Försäljningschef
0480-425760
070-347 77 93
tobias.nygren@swestal.se
Pontus Rundström
Utesäljare
0480-425764
070-865 24 30
pontus.rundstrom@swestal.se
Linus Lindahl
Utesäljare Armering
0480-425763
070-385 47 57
linus.lindahl@swestal.se
Lasse Nilsson
Försäljning/Produktionsansvarig
0480-425761
070-347 47 68
lasse.nilsson@swestal.se
Mikael Lundbäck
Försäljning
0480-425762
070-385 47 02
mikael.lundback@swestal.se
Ida Akthagen
Försäljning
0480-425767
073-534 59 68
Ida.akthagen@swestal.se
Ulrika Karlsson
Ekonomi
0480-425765
076-328 89 84
ulrika.karlsson@swestal.se
Fredrik Arvidsson
Transport / Lager
0480-425768
073-097 05 25
fredrik.arvidsson@swestal.se

Hitta till oss

Swestål AB
Emmabodavägen 3
382 45 Nybro
Telefon: 0480-42 09 80