text.skipToContent text.skipToNavigation

Kontakta oss på Swestål

Våra öppettider är måndag-fredag: 07:00-16:00.

Hur kan vi hjälpa dig?

Vi finns på plats för att hjälpa dig med stort som smått:

  • Har du frågor om vårt sortiment?
  • Undrar du över våra leveranstider?
  • Har du frågor om fakturor och ekonomi?

Ring oss på 0480-42 09 80 eller skicka ett mail till info@swestal.se

Ny kund hos oss?

Registrera dig som kund via vår hemsida eller skicka ett mail till info@swestal.se.

Vilka jobbar här?

Leif Torén
VD
Tel: 010-484 01 07
Tobias Nygren
Försäljningschef
070-347 77 93
tobias@swestal.se
Pontus Rundström
Utesäljare
070-865 24 30
pontus@swestal.se
Linus Lindahl
Utesäljare Armering
070-385 47 57
linus@swestal.se
Lasse Nilsson
Försäljning/Produktionsansvarig
070-347 47 68
lasse@swestal.se
Mikael Lundbäck
Försäljning
070-385 47 02
mikael@swestal.se
Ida Akthagen
Försäljning
073-534 59 68
ida@swestal.se
Ulrika Karlsson
Ekonomi
076-328 89 84
ulrika@swestal.se
Pontus Svensson
Transport / Lager
073-510 57 28
pontus.s@swestal.se

Hitta till oss

Smålands Stål AB
Emmabodavägen 3
382 45 Nybro
Telefon: 0480-42 09 80